וירג'יניה

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- וירג'יניה

נכס למכירה בווירג'יניה

היא גובלת וירג'יניה מדרום-מזרח, קנטקי לדרום-מערב, אוהיו מצפון-מערב, פנסילבניה מצפון, ומרילנד לצפון-מזרח.

האם אתה צריך לחיות במקום שקט? האם אתה מחפש נכס למכירה בווירג'יניה? אז אתה לא יכול לקחת מידע על שוק הנדל"ן שלה, אלא גם על הגיאוגרפיה שלה, תרבות ומנהגים ומסורות.
וירג'יניה היא מדינה בדרום מזרח ארצות הברית והיא משתרעת ממפרץ צ'ספיק לאפלאצ'ים, עם רצועת חוף ארוכה באטלנטה. זהו אחד מ -13 המושבות האמריקאיות הראשונות, עם מונומנטים היסטוריים כגון Monticello, המטעים המפורסמים של שרלוטסוויל של האב המייסד תומאס ג'פרסון. ג 'יימסטאון התנחלות קולוניאלית ויליאמסבורג הם מוזיאונים חיים.

2017 יש לראות מחירי הדיור לעלות למעלה ולמטה בצפון וירג 'יניה, תחזיות לחזור כי שוק הנדל"ן וירג' יניה יהיה לשמור על מגמה זו בשנת 2018. זה שוק נוח למוכר במדינת וירג 'יניה השנה, אבל כרגע הריבית נמוכה הם באותו הזמן זמן טוב עבור הקונים.

יש תמיד גורמים אחרים המשפיעים על שוק הנדל"ן באזור נתון. רכישת בית תמיד היה השקעה טובה, לא רק עבור הוספת הנכסים שלך, אבל הטבות מס במונחים של זמן המס.

ישנם מספר גורמים המשפיעים על שוק הנדל"ן של 2018 בווירג 'יניה וזה חשוב לך לדעת אם אתה רוצה לעבור לכאן ואם אתה מעוניין נכסים למכירה בווירג' יניה.

בשוק הנדל"ן של וירג'יניה כבר עולה בשנת 2018, ונראה שיפור מתמיד לעומת 2017.

דרום וירג 'יניה מציעה מחיר שוק ממוצע נמוך יותר עבור בתים. הבתים נשארים בשוק במשך תקופה ארוכה למדי, עד 55 ימים, בחודשים האחרונים. עם זאת, זוהי ירידה של 10% לעומת השנה הקודמת. אחוז זה יכול בקלות לשנות את עלויות הדיור ירידה.

דו"ח של וירג 'יניה של המתווך ברבעון השלישי של הדו"ח הראה כי קונים רכוש חדש למכירה בווירג' יניה עשוי למצוא את זה קשה מחירי הבתים הממוצע. משמעות הדבר היא כי הוא שוק טוב למוכרים ואנשים עם כסף להשקיע נכס למכירה בווירג 'יניה, אבל אין הרבה עבור אלה שרוצים הביתה זול. עם זאת, המכירות עלו בסוף שנת 2017, למעשה, נפח השוק מתחילת השנה הראה גידול של 8%.

אם אתם מחפשים נכס למכירה וירג 'יניה אתה צריך לדעת אילו הם הטובים ביותר שני מקומות לחיות וירג' יניה.

וירג'יניה מציעה חופים, הרים ועוד. כאשר אתה בא לקנות נכס למכירה בווירג 'יניה יש כמה מקומות לשקול לפני.

אחד המקומות האלה הוא וירג'יניה ביץ '.

באזור וירג'יניה ביץ 'יש ערך נכס ממוצע אשר גדל ב -2% בשנה האחרונה. עלייה של 1.5% צפויה עד שנת 2018.

עוד מקום נחמד להחליט לחיות ולחפש נכסים למכירה בווירג 'יניה היא Fairfax County.

בחודש יולי האחרון, מחיר המכירה הממוצע של בית פיירפקס קאונטי ראה גידול של 6%. מחיר המכירה הממוצע הנוכחי הוא 3% נמוך יותר מאשר בחודש יוני.

  •  
    המעבר לווירג'יניה. גרים וחיים בווירג'יניה

      אם נמשיך לנתח את המדינות השונות המכוונות לעורר את האומה האמריקנית הנפלאה, לא נוכל להתעכב על אחת מהן בפרט. על החוף המזרחי, למעשה, יש מציאות ייחודית מסוגה, להתגלות. אחד מ -13 המושבות האמריקאיות הראשונות, העשירות במונומנטים היסטוריים כמו Monticello, המטע המפורסם של שרלוטסוויל של תומס ג'פרסון ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

אתה יודע עכשיו כי זה 100% אפשרי מה יכול לקנות בית מיכל מודרני באמריקה וזה לוקח רק 7 ימים להגיע CUBA? ! קוראים ספרדית ודוברי הקפידו לתרגם! בית ה...
Cod. 11645

מכירה וילה, וירג'יניה, Virginia Beach, Virginia Beach, Virginia Beach

7,120,080.00ILS
מכירה
וילה

610 m²
הנכס כולו "
UNAVAILABLE
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB